İstanbul’dan Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu

1 Gece Konaklamalı 2 Gündüz

Ağustos – Eylül – Ekim 2021 boyunca her hafta Cuma akşam hareketli! Her hafta Cuma çıkışlı programa ek olarak Cumhuriyet Bayramı 2021 tarihleri de bulunmaktadır!

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 1 Gece otelde konaklama + Otelde alınacak 1 kahvaltı + 1 Akşam yemeği + Çevre Gezileri + Seyahat Sigortası + Rehberlik Hizmeti + Araç içi ikramlar HEPSİ DAHİL Sadece 479 TL 

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.
Tek konaklama farkı 80 TL’dir.

Görülecek Yerler: Bozcaada – Rüzgar D. – Ceneviz Kalesi – Yüzme Molası – Behramkale – Athena T. – Akrapol – Assos – Ayvalık – Cunda Adası

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 725 89 52

İstanbul’dan Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu Programı:

İstanbul’dan Araç Kalkış Noktaları

23.30 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
00.00 – Mecidiyeköy Meydanı (Aslı Börek Önü)
00.30 – İncirli Ömür Plaza Önü ( Metrobüs Durağı )
00.45 – Avcılar E-5 Otobüs Durağı
01.30 – Beylikdüzü Marmara Park Önü noktalarından hareketle Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turumuza başlıyoruz

1 GÜN: Bozcaada – Rüzgar D. – Ceneviz Kalesi – Yüzme Molası

Gece yolculuğumuzun ardından Çanakkale’ye varıyoruz. Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli feribot iskelesine gidiyoruz. Bozcaada Feribotunu beklerken o sırada sahilde çay-kahve keyfi yapıyoruz. Adaya otobüs geçişi sağlanamadığı için yaya olarak geçiş sağlayacağız. Yüzmek için yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları küçük bir el çantası ile aldıktan sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya yaklaşırken heybetli görüntüsüyle dikkatimizi çeken Bozcaada Kalesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından Bozcaada’nın şirin sokakları arasında yürümeye başlıyoruz. Ada’nın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız gezilerimizin ardından gün boyu serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirler. Denize girmek isteyen misafirlerimiz Ayazma Plajı’na veya Akvaryum Koyu’a gidebilir, muhteşem denizin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek muhteşem fotoğraflar çekip, manzaranın tadını çıkartabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar güllerine yapılacak minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak feribot ile Ada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Bozcaada’ya feribot ile geçiş ücreti tur ücretine dahildir. Ayazma plajı koyuna (ekstra) dolmuş ile geçilebilir.

Sabah Kahvaltısı: Ekstra
Öğle Yemeği: Ekstra
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Fiyata dahildir.
Konaklama: Dört Mevsim Suit Hotel , Grand Anzac Hotel , Anzac Hotel vb.
Rota: İstanbul – Çanakkale ( 369 km ) , Çanakkale – Bozcaada Feribot

2 GÜN: Behramkale – Athena T. – Akrapol – Assos – Ayvalık – Cunda Adası – İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.

Assos gezimizi tamamladıktan sonra Ayvalık merkeze hareket ediyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Ayvalık’ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası’nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. , Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeği (ekstra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası’nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Buradan sonra Şeytan Sofrası’na geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda fotoğraf ve çay molamızın ardından Susurluk – Bursa yolu üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde İstanbul’a varıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi ilgili duraklarda bırakarak Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turumuzu burada sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Ekstra
Akşam Yemeği: Ekstra
Rota: Ayvalık – Susurluk (170 km) – Susurluk – Bursa ( 109 km) Bursa – İstanbul (153 km)

İstanbul Çıkışlı Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 1 Gece otelde konaklama + Otelde alınacak 1 kahvaltı + 1 Akşam yemeği + Çevre Gezileri + Seyahat Sigortası + Rehberlik Hizmeti + Araç içi ikramlar HEPSİ DAHİL Sadece 479 TL 

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. 
Tek konaklama farkı 80 TL’dir.

Ücrete Dahil Olanlar:
• İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım
• 1 Gece Otelde Konaklama
• Otelde alınacak 1 kahvaltı
• Otelde alınacak 1 Akşam yemeği
• Gezilecek yerler
• Seyahat Sigortası
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar:
• Kişisel harcamalar
• Öğle yemekleri
• İlk sabah kahvaltısı
• Müze ve ören yerleri girişleri
• Ekstra Aktiviteler

İstanbul Çıkışlı Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu Tarihleri:

1 Gece Konaklama 2 Gün – Her hafta Cuma akşam ve Resmi tatillerde hareketli!

Yazılı ilk tarihlerin akşamında İstanbul’dan hareket edilmektedir. Son gün bölgeden ayrılıp gece yarısı İstanbul’a varılmaktadır.

Her hafta Cuma çıkışlı programa ek olarak  Cumhuriyet Bayramı 2021 tarihleri de bulunmaktadır!

24 – 26 Eylül 2021

01 – 03 Ekim 2021
08 – 10 Ekim 2021
15 – 17 Ekim 2021
22 – 24 Ekim 2021
28 – 30 Ekim 2021 (Cumhuriyet Bayramı)
29 – 31 Ekim 2021 (Cumhuriyet Bayramı)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver