İstanbul’dan HER GÜN Hareketli Konaklamalı Kartepe Kayak Turu!

1 Ocak 2022’den 30 Mart 2022′ ye kadar Her Gün Hareketli 1-2-3-4 gece konaklama seçenekleriyle!

1 Gece 2 Gün: İstanbul’dan Ulaşım + 1 Gece İzmit’ de 5* Otelde Konaklama + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Otopark Ücretleri + Refakat Hizmetleri Dahil kişi başı 499 TL

1 Gece 2 Gün: 499 TL
2 Gece 3 Gün: 950 TL
3 Gece 4 Gün: 1.400 TL
4 Gece 5 Gün: 1.850 TL

Tercihinize göre 2 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır.

3 kişilik odalarda konaklamada kişi başı 20 TL indirim uygulanmaktadır.

Konaklama Oteli: 5* Ramada Plaza By Wyndham İzmit Otel

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

İstanbul’dan İzmit Konaklamalı Kartepe Turu Programı

Aşağıdaki program 1 Gece 2 Gün için geçerlidir ve her gün tekrar eden programdır. 1 Gece 2 Gün programda 2. gün akşam otele değil İstanbul’a bırakılırsınız. 2-3-4 gece konaklamalarınızda 2. gün akşam İstanbul’a dönüş yerine otele bırakılırsınız. Yani tatilinizin son günü akşam otele değil İstanbul’a bırakılırsınız.

▪ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ

05:30 – Beylikdüzü Migros Önü
05:45 – Avcılar Otobüs Durağı
06:00 – İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü)
06:20 – Mecidiyeköy Meydan (Mado Önü)
06:50 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
07:00 – Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
07:10 – Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
07:20 – Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
07:30 – Çayırova Mc Donald’s
07:40 – Gebze Center
08:20 – İzmit Halkevi Durağı

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle Konaklamalı Kartepe Kayak Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 3-3,5 saatlik yolculuğumuz sonrasında Kartepe Kayak Merkezine varıyoruz. Tur görevlisi arkadaşımız size bölgeyi tanıyor, kayak takımı, kızak veya kıyafet kiralamak isteyen misafirlerimize gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Bu andan itibaren kayak sever ve snowboardcular ile dağ havası almak isteyen misafirlerimiz saat ortalama 16:30’a kadar verilen serbest zamanda dağ aktivitelerini yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen ve doğanın tadını ve karın keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz ise kızak, karda doğa yürüyüşü, sucuk ekmek sıcak şarap keyfi yapabilirler.

Beyazlığın gizemi ile Kartepede başlayan Kartepe Turumuza İzmit’de bulunan otelimize hareket ederek devam ediyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

Konaklama Otelleri: 5* Ramada Plaza By Wyndham İzmit Otel

2.GÜN – Kartepe Kayak Merkezi

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası saat 09:00 civarlarında otelden hareketle Kartepe kayak merkezine gidiyoruz. Kartepe’de Kayak yapacak olan misafirlerimiz için akşam 16:30’ a kadar serbest zaman veriyoruz. Bu süre içerisinde kayak severler gün boyu kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz ise serbest zamanda kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir, eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilir, Kartepe’de bulunan otellerin cafe ve restaurant kısımlarından ücreti karşılığında faydalanabilirler.

16:30-17:00 civarlarında Kartepe’den belirlenen süre sonunda  ayrılmamızla birlikte İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

NOT: 2-3-4 gece konaklayan misafirler akşam tekrar otele bırakılır. Ertesi sabah yine Kartepe Kayak Merkezine götülür. Tatilinizin son günü akşam otele değil, İstanbul’a bırakılırsınız.

Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki bir sonraki seyahatimizde buluşmak üzere Konaklamalı Kartepe Turumuzu bitiriyor ve sizlere veda ediyoruz. İstanbul’a varışımız hava ve yol şartlarına göre değişmekte olup ortalama 21:00-22:30 civarlarıdır.

Konaklamalı Kartepe Turu Tarihleri

Kendi tarihini kendin seç!

1 Ocak 2022’den 18 Mart 2022′ ye kadar Her Gün Hareketli 1-2-3-4 gece konaklama seçenekleriyle!

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız 

İstanbul Çıkışlı İzmit Konaklamalı Kartepe Turu Fiyatları:

1 Gece 2 Gün: İstanbul’dan Ulaşım + 1 Gece İzmit’ de 5* Otelde Konaklama + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Otopark Ücretleri + Refakat Hizmetleri Dahil kişi başı 499 TL

1 Gece 2 Gün: 499 TL
2 Gece 3 Gün: 950 TL
3 Gece 4 Gün: 1.400 TL
4 Gece 5 Gün: 1.850 TL

Tercihinize göre 2 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır.

3 kişilik odalarda konaklamada kişi başı 20 TL indirim uygulanmaktadır.

Ücrete Dahil Olanlar
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• İzmit 5* Ramada Otel Konaklaması
• Kalınan gece sayısı kadar otelde alınacak sabah kahvaltısı
• Kalınan gece sayısı kadar otelde alınacak akşam yemeği
• Rehberlik Hizmeti
• Seyahat Sigortası
• Otopark Ücretleri
• Milli Park Giriş Ücreti

Ücrete Dahil Olmayanlar (İsteğe bağlı)
• İlk gün kahvaltı
• Skipass Ücretleri (Telesiyej – teleski vb. kullanımı)
• Kayak ve Snowboard Takımı
• Öğle Yemekleri
• Otelde Yemekte Alınan İçecekler
• Kayak Kıyafeti Kirama Ücretleri
• Kişisel Harcamalar

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa – Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver