İstanbul’dan Hafta İçi 4 Gün Hareketli Konaklamalı Kartepe Kayak Turu!

15 Şubat 2021’den 18 Mart 2021′ e kadar Her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe Hareketli 1 Gece 2 Gün!

1 Gece 2 Gün: İstanbul’dan Ulaşım + 1 Gece İzmit’ de 5* Otelde Konaklama + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Otopark Ücretleri + Refakat Hizmetleri Dahil kişi başı 329 TL 

• 3 kişilik odalarda kişi başı 329 TL (Ulaşım Dahil)
• 2 kişilik odalarda kişi başı 329 TL (Ulaşım Dahil)
• 1 kişilik odalarda kişi başı 429 TL (Ulaşım Dahil)

Bu fiyatlar Ramada Plaza By Wyndham İzmit Otel konaklaması için geçerlidir. The Ness Termal Otel konaklaması için kişi başı + 20 TL eklenmektedir.

Konaklama Otelleri: 5* Ramada Plaza By Wyndham İzmit Otel, The Ness Termal Otel

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

İstanbul’dan 1 Gece 2 Gün İzmit Konaklamalı Kartepe Turu Programı

Aşağıdaki program 1 Gece 2 Gün için geçerlidir. 

▪ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ

06:00 – İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü)
06:20 – Mecidiyeköy Mado Önü (İETT Durakları)
06:50 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
07:10 – Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
07:20 – Çayırova Mc Donald’s
07:30 – Gebze Center
08:10 – İzmit Halkevi Durağı

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle Konaklamalı Kartepe Kayak Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 3-3,5 saatlik yolculuğumuz sonrasında Kartepe Kayak Merkezine varıyoruz. Tur görevlisi arkadaşımız size bölgeyi tanıyor, kayak takımı, kızak veya kıyafet kiralamak isteyen misafirlerimize gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Bu andan itibaren kayak sever ve snowboardcular ile dağ havası almak isteyen misafirlerimiz saat ortalama 16:30’a kadar verilen serbest zamanda dağ aktivitelerini yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen ve doğanın tadını ve karın keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz ise kızak, karda doğa yürüyüşü, sucuk ekmek sıcak şarap keyfi yapabilirler.

Beyazlığın gizemi ile Kartepede başlayan Kartepe Turumuza İzmit’de bulunan otelimize hareket ederek devam ediyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

Konaklama Otelleri: 5* Ramada Plaza By Wyndham İzmit Otel, The Ness Termal Otel

2.GÜN – Kartepe Kayak Merkezi

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası odalarımızı boşaltıp saat 09:00 civarlarında otelden hareketle Kartepe kayak merkezine gidiyoruz. Kartepe’de Kayak yapacak olan misafirlerimiz için akşam 16:30’ a kadar serbest zaman veriyoruz. Bu süre içerisinde kayak severler gün boyu kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz ise serbest zamanda kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir, eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilir, Kartepe’de bulunan otellerin cafe ve restaurant kısımlarından ücreti karşılığında faydalanabilirler.

Kartepe’den belirlenen süre sonunda ayrılmamızla birlikte İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki bir sonraki seyahatimizde buluşmak üzere Konaklamalı Kartepe Turumuzu bitiriyor ve sizlere veda ediyoruz.

Konaklamalı Kartepe Turu Tarihleri

1 Gece 2 Gün Tur Tarihleri;

15 Şubat 2021’den 18 Mart 2021′ e kadar Her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe Hareketli!

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız 

İstanbul Çıkışlı İzmit Konaklamalı Kartepe Turu Fiyatları:

1 Gece 2 Gün: İstanbul’dan Ulaşım + 1 Gece İzmit’ de 5* Otelde Konaklama + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Otopark Ücretleri + Refakat Hizmetleri Dahil kişi başı 329 TL 

• 3 kişilik odalarda kişi başı 329 TL (Ulaşım Dahil)
• 2 kişilik odalarda kişi başı 329 TL (Ulaşım Dahil)
• 1 kişilik odalarda kişi başı 429 TL (Ulaşım Dahil)

Bu fiyatlar Ramada Plaza By Wyndham İzmit Otel konaklaması için geçerlidir. The Ness Termal Otel konaklaması için kişi başı + 20 TL eklenmektedir.

Ücrete Dahil Olanlar
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• 1 Gece İzmit’de Otel Konaklaması
• Otelde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
• Otelde Alınacak 1 Akşam Yemeği
• Gezilecek Tüm Yerler
• Rehberlik Hizmeti
• Seyahat Sigortası
• Otopark Ücretleri
• Milli Park Giriş Ücreti

Ücrete Dahil Olmayanlar (İsteğe bağlı)
• İlk gün kahvaltı
• Skipass Ücretleri (Telesiyej – teleski vb. kullanımı)
• Kayak ve Snowboard Takımı
• Öğle Yemekleri
• Otelde Yemekte Alınan İçecekler
• Kayak Kıyafeti Kirama Ücretleri
• Kişisel Harcamalar

Ekstra hizmetler fiyatı: (isteğe bağlı olup bölgedeki yogunluğa göre fiyatlarda cuzi oynamalar söz konusu olabilir)
• Öğle Yemeği 25 TL (Sucuk Ekmek + İçecek)
• Kayak takımı 60 TL
• Snowboard 75 TL
• Mont 30 TL
• Pantolon 30 TL
• Pantolon + Mont = 60 TL
• Kızak 20-30 TL
• Direksiyonlu kızak 50 TL

Kartepe Skipass Fiyatları 2021

• Tam Gün Sınırsız: 170 TL
• Yarım Gün: 140 TL
• Yayalar için ‘Uzun Tur’ adı verilen 2 çıkışlık bilet ücreti ise 70 TL.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa – Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver