Abant Gölcük Ormanya Maşukiye Sapanca Turu

İstanbul Çıkışlı Konaklamalı Abant Turu 1 Gece 2 Gün Tur Tarihleri;

2020 kış sezonu boyunca her Cumartesi & Pazar ve Sömestr (18 Ocak – 2 Şubat) Özel Her Gün kalkışlı

1 Gece 2 Gün: Gidiş Dönüş Ulaşım + Hereke’de serpme kahvaltı + 1 Gece İzmit Ramada Otelde Konaklama + Otelde 1 sabah kahvaltısı +  Otelde 1 akşam yemeği + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 369 TL

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Tek konaklama farkı kişi başı 70 TL

Konaklama: İzmit Ramada Otel

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52 

1 Gece 2 Gün İstanbul Çıkışlı Konaklamalı Abant Gölcük Ormanya Maşukiye Sapanca Turu

Konaklama İzmit Ramada Otel

İstanbul’dan Cumartesi sabah araç kalkış noktaları:

06:00 İncirli Metrobüs Dilek Pastanesi Önü
06:20 Mecidiyeköy Meydan Mado Önü İETT Durakları
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
07:00 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
07:15 Çayırova Mc Donald’s Önü
07:25 Gebze Center
10:00 İzmit Halk Evi Durağı

1. GÜN (Cumartesi)  Abant Gölü, Gölcük Cennet Gölü:

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Abant Cennet Gölü turumuza başlıyoruz. Kadıköyden hareketle yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından SERPME KAHVALTIMIZI alacağımız Hereke’de bulunan denize sıfır restoranımıza varıyoruz. (Kahvaltı grup olarak verilmektedir.) Yaklaşık 1 saat sürecek kahvaltımızdan sonra 2.5 saatlik bir yol sonunda Cennet Gölü’nün eşsiz güzelliğine şahit olacaksınız. Burada verilecek olan serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz göl çevresindeki güzellikleri fotoğraflayabilir, gölün etrafında yürüyüş yapabilirler. Sonrasında belirtilen saatte toplanıp Abant yolu üzerinde öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza yemek için mola veriyoruz. Misafirlerimiz sınırsız olarak ekmek arası şeklinde (tavuk köfte sucuk) + meşrubat + çay ikramımızı aldıktan sonra Abant gölüne doğru hareket ediyoruz. Abant gölüne vardığımızda vereceğimiz serbest zaman diliminde göl çevresindeki yürüyüşünüzü yaparken hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir, dileyenlerde Abant’ın simgesi olarak bilinen fayton yolculuğu yapabilirler. (Ekstra). Abant Gölünü gezdikten sonra belirtilen saatte toplanıp konaklama yapacağımız otele varıyoruz.

Konaklama: 5* İzmit Ramada Otel

2. GÜN (Pazar) Maşukiye, Sapanca, Ormanya:

Konakladığımız otelimizde alacağımız mükemmel bir açık büfe kahvaltısından sonra doğasıyla meşhur olan Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Maşukiye’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman zarfında misafirlerimiz isterse cafelerde zaman geçirebilir isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari, zipline veya utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. (Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.) UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Gereken koşulları sağlayan tüm misafirlerimiz ekstra aktivitelerden yararlanabilirler.

Maşukiye’deki gezimizin ardından ikinci rotamız olan Ormanya’ya gitmeden öğle yemeği molasını vereceğimiz restoranımıza gidiyoruz. (Öğle yemeği ekstra ücretli olup isteğe bağlıdır.) Misafirlerimiz yemeklerini yedikten sonra Ormanya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.

10 yılı aşan araştırma ve planlama süreci sonunda ortaya çıkarılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda ve koordinasyonunda gerçekleştirilen ve doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahiptir. Bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği ORMANYA Doğal Yaşam Parkı’nda ziyaretçiler için de tüm detaylar titizlikle düşünülmüştür. Her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olan ORMANYA; doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır.

Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ORMANYA, Türkiye’nin en önemli doğa turizm destinasyonu olma potansiyeline sahiptir.

Ormanya’daki gezimiz sonrası 30 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir, göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilir, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için göl manzaralı kafelerde vakit geçirebilirler. Buradaki zamanımızın bitiminde toplanma saatimizde araçlarımızda olup İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz.

İstanbul’dan Konaklamalı Abant Gölcük Ormanya Sapanca Maşukiye Turu Tarihleri: 

1 Gece 2 Gün Tur Tarihleri;

Yazılı ilk tarihlerin sabahı İstanbul’dan hareket edilmektedir.

Her Cumartesi & Pazar ve Sömestr (18 Ocak – 2 Şubat) Özel Her Gün kalkışlı

11 – 12 Ocak 2020 (Cumartesi & Pazar)
18 – 19 Ocak 2020 (Cumartesi & Pazar)
19 – 20 Ocak 2020 (Pazar & Pazartesi)
20 – 21 Ocak 2020 (Pazartesi & Salı)
21 – 22 Ocak 2020 (Salı & Çarşamba)
22 – 23 Ocak 2020 (Çarşamba & Perşembe)
23 – 24 Ocak 2020 (Perşembe & Cuma)
24 – 25 Ocak 2020 (Cuma & Cumartesi)
25 – 26 Ocak 2020 (Cumartesi & Pazar)
26 – 27 Ocak 2020 (Pazar & Pazartesi)
27 – 28 Ocak 2020 (Pazartesi & Salı)
28 – 29 Ocak 2020 (Salı & Çarşamba)
29 – 30 Ocak 2020 (Çarşamba & Perşembe)
30 – 31 Ocak 2020 (Perşembe & Cuma)
31 Ocak – 1 Şubat 2020 (Cuma & Cumartesi)

01 – 02 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
08 – 09 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
15 – 16 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
22 – 23 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
29 Şubat – 1 Mart 2020 (Cumartesi & Pazar)

İstanbul Çıkışlı Konaklamalı Abant Gölcük Ormanya Maşukiye Sapanca Turu

1 Gece 2 Gün: Gidiş Dönüş Ulaşım + Hereke’de serpme kahvaltı + 1 Gece İzmit Ramada Otelde Konaklama + Otelde 1 sabah kahvaltısı +  Otelde 1 akşam yemeği + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 369 TL

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Tek konaklama farkı kişi başı 70 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• İlk gün Hereke’de serpme kahvaltı
• İkinci Gün Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
• 1 Gün Otelde Alınacak Akşam Yemeği
• Otelde 1 Gece Konaklama
• Rehberlik Hizmeti
• Acente Refakati
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar
• Tüm öğle yemekleri
• Şahsi Harcamalar
• Atv – Utv Turu (100-150 TL)
• Zipline 2 Tur 25 TL

*Ekstra etkinliklerin fiyatları bölgedeki yoğunluğa göre artış gösterebilir. Oluşacak artışlardan firmamız sorumlu değildir.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver