İstanbul’dan Antalya Olimpos Tatili

2021 yılında da yine yaz boyunca Antalya Olympos Turlarımıza katılabilirsiniz.

Her Hafta Çarşamba ve Cumartesi akşam İstanbul‘dan hareket yapılmaktadır. Her hafta klasik turlara ek olarak  Zafer Bayramı özel tur tarihleri de bulunmaktadır. Tarihler sekmesinden tüm tarihleri inceleyebilirsiniz.

*3 Gece 4 Gün: İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 3 Gece Bungalow evlerde konaklama + 3 Sabah kahvaltısı + 3 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olimpos Antik Kent Turu +  Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 900 TL’den itibaren

*4 Gece 5 Gün: İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Bungalow evlerde konaklama + 4 Sabah kahvaltısı + 4 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olympos Antik Kent Turu + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 1100 TL’den itibaren

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Ulaşım hariç alternatif tarihler için lütfen bize ulaşıp fiyat alınız.

Olympos’da konaklama yarım pansiyon yapılmaktadır. Yani konakladığınız gece sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemeği ücrete dahildir.

Konaklama: Türkmen ve Yakamoz pansiyonlar standart klimalı bungalowlarda yapılmaktadır.

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 725 89 52

İstanbul’dan 3 Gece 4 Gün Olympos Tur Programı

Programa uyma zorunluluğu yoktur, dileyenler kendi bireysel tatilini yapabilirler.

4 Gece 5 Gün için aşağıdaki programa +1 gün olympos sahili eklenmektedir.

Araç Kalkış Noktaları:

21:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü (Metrobüs)
21:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Eski MadoÖnü)
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
22:20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
22:30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
22:40 Çayırova Mcdonald’s
23:30 İzmit Halkevi Durağı
00:15 Sakarya Otogarı yanı Alpet Durağı

noktalarından hareketle Olympos Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

1. GÜN: Olympos Antik Kenti – Olympos Plajı – Kemer Aura veya İnferno Gece Kulübü

Sabah 10:00 civarlarında Antalya Olympos’a varıyoruz. Kahvaltı sonrası tatilimiz boyunca kalacağımız tesise geçiyoruz. (İlk gün kahvaltısı isteğe bağlı olup ekstradır) Seçtiğiniz tarihe göre 3 gece 4 gün veya 4 gece 5 gün boyunca aynı tesiste konaklıyoruz.

Odalarımıza giriş yaptıktan sonra gün boyu serbest zaman olarak değerlendireceğimiz bu günde, dileyen misafirlerimiz, istirahat edebilir veya tesisin içindeki çardaklarda kahve keyfi yapabilir, dileyen misafirlerimiz bölgeyi bisiklet veya atv kiralayarak keşfe çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise M.Ö 300 yıllarında inşaa edilen Olimpos Antik Kenti’nin mistik havası eşliğinde Olimpos sahilinde denizin ve güneşin tadını çıkartabilirler.
Önemli Bilgi: Olimpos Antik Kenti Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı müze ve ören yeridir. 18 yaş altı ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Diğer misafirlerimiz için ise giriş ücretlidir. Müzekart’ı olan misafirlerimize giriş ücretsizdir.
Akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra, belirlenen saatlerde buluşup, Kemer’in en görkemli ve ünlü sanatçıların, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği gece kulüplerinden olan Aura veya İnferno’ya gidiyoruz. Turlasana.com misafirleri için önceden rezervasyon yaptığımız gece kulübünde bize ayrılan yere geçip, dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin doyasıya tadını çıkartıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde görsel şov köpük partisi ile gecenin finalini yapıp bu güzel eğlence mekanına veda ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz gece kulübüne girmek istemezler ise Kemer merkezdeki diğer eğlence mekanlarını keşfedebilirler. Saat 03:00 civarı bizleri bekleyen aracımıza binip konakladığımız tesise dönüş yapıyor ve istirahate çekiliyoruz.

Not : Club etkinlikleri kısıtlamalar kalkar ise yapılacaktır.

Kahvaltı: Ulupınar veya Olympos’da alınacak olup, isteğe bağlı ekstradır.
Öğle Yemeği: Serbest olup, konakladığımız pansiyon veya çevredeki restoranlarda alabilirsiniz. İsteğe bağlı olup ekstradır.
Akşam Yemeği: Konaklayacağımız tesiste alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Konaklama: Türkmen ve Yakamoz Pansiyon

2. GÜN: Tekne Turu – Yanartaş Gezisi – Olympos Barları

Sabah açık büfe aldığımız kahvaltının ardından, hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylarda, doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak üzere Kemer Marina’da bizim için ayrılmış teknemize binip turumuza çıkıyoruz. Turumuz süresince ilk önce korsan mağarasını görebilirsiniz. Akabinde Antik Phaselis Koyu, Alacasu Koyu(Cennet Koyu) ve Ayışığı Koyu olmak üzere birbirinden güzel üç ayrı mevkide yüzme molası verilmektedir.Turkuaz rengindeki her koy birbirinden güzel, her koy birbirinden farklı. Öğle yemeğimiz şinitzel, salata, makarna olacaktır. Sabah 10:00’dan 16:30’a kadar doyasıya eğlence ve müziğin olduğu bu güzel tekne turumuzun finalini toplu bir fotoğrafla, atmosferimizi ölümsüzleştirerek yapıyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için bizi limanda bekleyen aracımıza binip tesise hareket ediyoruz. Bu akşam pansiyon çevremizdeki barlarda eğlenebilir, ekstra etkinlik olan Yanartaş gezimize katılabilirsiniz.

Not: Bugün yapılacak tekne turu, bölge yogunluğuna göre Adrasan’dan da kalkabilir. Lütfen bu koşulu kabul ederek kayıt olunuz.

Yanartaş Gezisi – Chimera (Ekstra – isteğe bağlı)
Yanartaş, Tahtalı Dağı’nın eteklerinde, deniz seviyesinden 250 metre yüksekte bulunmaktadır. Gece yaptığımız bir etkinlik olan bu bölge, gizemli atmosferi ve doğal görsellikleriyle muhakkak gidilmesi görülmesi gereken bir bölgedir. Tesiste aldığımız akşam yemeğinin ardından belirlediğimiz saatlerde araçlarımıza biniyor, Yanartaş mevkiine gidiyoruz. Günümüzde, ormanın içerisinde, açık bir kayalık alanda 20 kadar yanar taş çıkış noktası vardır. MÖ. 4. yüzyıldan beri yazarlar metinlerinde bu gizemli yanan taşlardan söz etmektedirler. Ateşin bulunduğu yerin yakınlarındaki kalıntılar antik bir Bizans kilisesine aittir. Bu etkinlik için, rahat yürüyüş ayakkabısı, spor kıyafet, el feneri, su vb. getirmenizi öneririz.

Kahvaltı: Konaklayacağımız tesiste alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest olup, konakladığımız pansiyon veya çevredeki restoranlarda alabilirsiniz. Tekne turuna katılım sağlayan misafirler için tekne turu fiyatına öğle yemeği dahildir.
Akşam Yemeği: Konaklayacağımız tesiste alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Konaklama: Türkmen ve Yakamoz Pansiyon

3. GÜN: Adrasan Plajı – Su Sporları – Tekne Turu – Gece Mehtap Turu – Olimpos Barları

Sabah tesiste kahvaltımızı yaptıktan sonra Türkiye’nin en güzel koylarından birisine sahip olan Adrasan’a doğru yola çıkıyoruz. Olympos’a yaklaşık 10 km mesafe olan bölgede gün boyu su sporları yapabilir tekne gezilerine ve dalış turlarına katılabilirsiniz. Plajın kum olması ve çok geniş alana sahip olması sizlere Olympos’un dışında da keyif sağlayacaktır.

Suluada Tekne Turu (Ekstra – isteğe bağlı)
M.Ö 78 yıllarında korsan gemilerinin gizlendiği ( SuluAda veya Sazak Koyu, Akseki Koyu, Korsan Koyu, Ceneviz Koyu, Amerikan Koyu, Fener Koyu ) gibi bu hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylarda, doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak üzere adrasan sahilinden bizim için ayrılmış teknemize binip turumuza çıkıyoruz. Turkuaz renginde ki her koy birbirinden güzel, her koy birbirinden farklı Türkiyenin Maldivleri dediğimiz bu koylarda özellikle ceneviz koyunda caretta carettaları doğal yaşam alanlarında gözlemleme imkanımız bile olacaktır. Ceneviz koyunda ki doğal kil sayesinde de cilt maskesi yapıp cildinizin ferahladığını ve saçlarınızın ipek gibi olacağını deneyimleyebilirsiniz. Öğlen yemeğimiz muazzam çupra balığı, salata, makarna olacaktır. Yemek sonrası çay ve meyva ikramlarıyla sabah 10 :00 dan 18:00’a kadar doyasıya eğlence ve müziğin olduğu bu güzel tekne turumuzun akşam finalini toplu bir fotoğrafla atmosferimizi ölümsüzleştiriyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için bizi limanda bekleyen aracımıza binip tesise hareket ediyoruz.

Mehtap Turu (Ekstra – isteğe bağlı)
”En güzel anlar mehtap gecesinde başlar” sloganımızla akşam yemeğimizi alıp, keyif çaylarımızı ve kahvelerimizi içtikten sonra, gündüz tadını çıkarttığımız denizin bu sefer gece atmosferini yaşamak üzere bizim için ayrılmış özel tekne ile uygun bir koya gidiyor, burada demir atıyoruz. Gecenin o eşsiz sessizliği, ayın denize vuran ışığı ve bu güzel atmosfere has; fasıl, sanat müziği, romantik müzikler eşliğinde bu geceye demini vuruyoruz. Gece olmasına rağmen denizin dibini rahatlıkla görebileceksiniz. Dileyen misafirlerimiz, hazırlıklı gelip gece denize girebilir, bu eşsiz deneyimi yaşayabilirler. Uygun bir saatte bu güzel atmosferi geride bırakıp tesise geri dönüş yapıp istirahate çekiliyoruz.

Kahvaltı: Konaklayacağımız tesiste alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest olup, konakladığımız pansiyon veya çevredeki restoranlarda alabilirsiniz. Adrasan’a gelen misafirlerimizde çevredeki restoranlardan ekstra ücretle alabilir.
Akşam Yemeği: Konaklayacağımız tesiste alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Konaklama: Türkmen ve Yakamoz Pansiyon

4. GÜN: Olympos – Antalya – İstanbul

Tesisimizde aldığımız kahvaltımızın ardından odalarımızı da boşaltıp ortalama 11:00 gibi Olympos’dan ayrılıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yaklaşık 12 saatlik bir yolculuğun ardından siz değerli misafirlerimizi ilgili duraklarda bırakarak İstanbul Çıkışlı Olympos Turumuzu sonlandırarak bir başka Gidiyoruz.com turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Konaklayacağımız tesiste alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Dönüş yolunda alınacak olup, isteğe bağlı ekstradır
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda alınacak olup, isteğe bağlı ekstradır

2021 Yaz Sezonu Antalya Olimpos Turu Tarihleri:

Ulaşım hariç olacak şekilde daha fazla gece konaklamalı alternatif tarihler için lütfen bize ulaşınız.

İSTANBULDAN TUR TARİHLERİ: (Ulaşım DAHİL fiyatlar)

Yazılı ilk tarihlerden bir önceki akşam İstanbul’dan hareket edilip, yazılı son tarihler öğlen bölgeden ayrılıp gece İstanbul’a varılmaktadır.

• 08 – 12 Ağustos 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.099 TL
• 12 – 15 Ağustos 2021 – 3 Gece 4 Gün 890 TL
• 15 – 19 Ağustos 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.099 TL
• 19 – 22 Ağustos 2021 – 3 Gece 4 Gün 890 TL
• 22 – 26 Ağustos 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.099 TL
• 26 – 29 Ağustos 2021 – 3 Gece 4 Gün 890 TL (Türkmen)
• 27 – 30 Ağustos 2021 – 3 Gece 4 Gün 950 TL (Yakamoz)(Zafer Bayramı)
• 29 Ağustos – 2 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.099 TL

• 02 – 05 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL
• 05 – 09 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.000 TL
• 09 – 12 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL
• 12 – 16 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.000 TL
• 16 – 19 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL
• 19 – 23 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1000 TL
• 23 – 26 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL
• 26 – 30 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1000 TL
• 07 – 10 Ekim 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL (Yakamoz)
• 14 – 17 Ekim 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL (Yakamoz)
• 21 – 24 Ekim 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL (Yakamoz)
• 28 – 31 Ekim 2021 – 3 Gece 4 Gün 800 TL (Yakamoz)

İsteğinize göre 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ulaşım dahil konaklama fiyatlarıdır!

Olympos’da konaklama yarım pansiyon yapılmaktadır. Yani konakladığınız gece sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemeği ücrete dahildir.

Konaklama: Türkmen, Yakamoz vb pansiyonlarda yapılmaktadır.

İsteğinize göre 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ulaşım dahil konaklama fiyatlarıdır!

*Her tarihte sınırlı kontenjan vardır. Lütfen yerinizi ayırınız.

2021 Yaz Sezonu Antalya Olimpos Turu Fiyatları:

• Fiyatlara İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım Dahildir.
• Ulaşım hariç olacak şekilde daha fazla gece konaklamalı alternatif tarihler için lütfen bize ulaşınız.

*3 Gece 4 Gün: İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 3 Gece Bungalow evlerde konaklama + 3 Sabah kahvaltısı + 3 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olimpos Antik Kent Turu +  Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 800 TL’den itibaren

*4 Gece 5 Gün: İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Bungalow evlerde konaklama + 4 Sabah kahvaltısı + 4 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olympos Antik Kent Turu + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 1000 TL’den itibaren

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Ulaşım hariç alternatif tarihler için lütfen bize ulaşıp fiyat alınız.

TUR TARİHLERİ Sekmesine girerek ilgili tarihe dair fiyatları görebilirsiniz.

Ücrete Dahil Hizmetler:

• İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım
• 3 veya 4 Gece Klimalı Bungalovlarda Konaklama
• Tesiste 3 veya 4 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
• Tesiste 3 veya 4 Akşam Yemeği
• Olympos Antik Kent Turu (Giriş ücreti kişiye ait)
• Adrasan Sahil Transferi
• Rehberlik ve Acente Refakati
• Seyahat Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayanlar (Zorunlu değildir, katılım isteğinize bağlıdır)

• İlk sabah kahvaltısı
• Öğle yemekleri
• Tekne turu (gün boyu yemekli)
• Kemer club turu (yasaklar kalkmasıyla)
• Mehtap turu
• Plaj giriş ücreti (Milli park olduğu için; müzekart ya da giriş kartı – 10 girişlik kart 30 TL)
• Yanartaş turu

Yukarıda belirtilen etkinliklerin hiçbirine katılım zorunlu DEĞİLDİR. Dileyenler bireysel tatilini yapabilirler.

*Fiyatlar 2 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Tek konaklamalarda %50 fark çıkmaktadır.

*Her tarihte sınırlı kontenjan vardır. Lütfen yerinizi ayırınız.

Bilgi ve Rezervasyon:

0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver