İyi Seçim!

Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Gökova Turu – 4 Gece Konaklamalı

İstanbul'dan HER CUMARTESİ Akşam hareketli Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turu Aktivite, Deniz, Yüzme Turu! 4 Gece Konaklamalı 5 Gün  Tekne Turları, Yamaç Paraşütü, Plaj aktiviteleri ile dolu dolu bir tatil sizi bekliyor. 2022 yılı Ağustos – Eylül boyunca her hafta Cumartesi akşam hareketli! Gidiş - Dönüş Ulaşım + 4 Gece otelde konaklama + 4 sabah kahvaltısı + 4 Akşam yemeği + Dalyan Tekne Turu + Dalyan Tekne Turu + Gökova Tekne Turu + Kekova Tekne Turu + Tüm Çevre Gezileri + Seyahat Sigortası + Profesyonel Rehberlik Hizmeti + Araç içi ikramlar HEPSİ DAHİL 3.500 TL • Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Konaklama Oteli: Star Otel, Bezay Otel, Nazar Garden Otel v.b. oteller Bilgi ve Rezervasyon: 0532 725 89 52
İyi Seçim!

Fethiye Ölüdeniz Gökova Dalyan Turu – 3 Gece Konaklamalı

Her Hafta Çarşamba akşam hareketli İstanbul Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Gökova Dalyan Turu! 3 Gece konaklamalı 4 Gün! Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, Jeep Safari, Rafting, Eğlence ve yüzme molaları ile dolu dolu bir tatil sizi bekliyor!
İyi Seçim!

Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Turu – 4 Gece Konaklamalı

Her Hafta İstanbul Çıkışlı Yüzme İmkanlı 4 Gece 5 Gün Dalyan, Fethiye, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Kaş, Kalkan, Gökova Turu! Tekne Turu, Yamaç Paraşütü ve plaj aktiviteleri ile dolu dolu bir tatil sizi bekliyor!
İyi Seçim!

Saklıkent Fethiye Ölüdeniz Salda Turu – 3 Gece Konaklamalı

Her Hafta İstanbul Çıkışlı Yüzme İmkanlı 3 Gece 4 Gün Saklıkent, Fethiye, Ölüdeniz, Salda Gölü Turu! Saklıkent Kanyonu, Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, Jeep Safari, Dalış aktiviteleri ile dolu dolu bir tatil sizi bekliyor!
İyi Seçim!

Fethiye Ölüdeniz Salda Turu – 2 Gece Konaklamalı

Her Hafta İstanbul Çıkışlı Yüzme Molalı 2 Gece 3 Gün Fethiye, Ölüdeniz, Salda Gölü, Gökova Turu! Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, Saklıkent Kanyonu ile dolu dolu bir tatil sizi bekliyor!