Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Turu

İstanbul’dan Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turu

Aktivite, Deniz, Yüzme Turu! 4 Gece Konaklamalı 5 Gün 

Tekne Turları, Yamaç Paraşütü, Plaj aktiviteleri ile dolu dolu bir tatil sizi bekliyor.

2021 yılı Haziran – Temmuz – Ağustos – Eylül boyunca her hafta Pazar akşam hareketli!

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 4 Gece otelde konaklama + 4 sabah kahvaltısı + 4 Akşam yemeği + Dalyan Tekne Turu + 12 Adalar Tekne Turu + Gökova Tekne Turu + Kekova Tekne Turu + Tüm Çevre Gezileri + Seyahat Sigortası + Profesyonel Rehberlik Hizmeti + Araç içi ikramlar HEPSİ DAHİL 1.400 TL

Kurban Bayramı döneminde kişi başı +200 TL eklenir.

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Tek konaklama farkı 400 TL’dir

Konaklama Oteli: Bezay Otel, Makri Otel, Doğa Otel vb. bölge otelleri

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 725 89 52

İstanbul’dan 4 Gece 5 Gün Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turu Programı:

İstanbul’dan Araç Kalkış Noktaları

22:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü
22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23.10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
23.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
23:40 Çayırova McDonald’s Önü
00:20 İzmit Halkevi Durağı
00:50 Sakarya Otogar Önü
noktalarından hareketle Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turumuza başlıyoruz.

1. GÜN: Dalyan – Dalyan Tekne Turu – Kral Kaya Mezarları – İztuzu Plajı

Gece yolculuğumuzun ardından sabah kahvaltı için molamızı veriyoruz. Ardından Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Dalyan’da bizi bekleyen teknemize binerek saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalında Dalyan Tekne Turumuza başlıyoruz. Tarihi milattan önceye dayanan ve inanışa göre tanrıya yakın olması istenen krallar ve önemli insanlar için mümkün olduğunca yüksek yerlere yapılan Kaya Mezarları’nı panoramik olarak görüp, rehberimizden bilgiler alacağız. Daha sonra Atlantik Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Pljına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası ardından Dalyan’a geri dönüyor ve otobüsümüze binerek eski adı Megri olan, ilk hava şehidimiz Fethi Bey anısına adı değiştirilen Fethiye’ye hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendisini Babadağ’dan aşağı atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, ülkemizin en özel Lagünlerinden biri olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Plajında yüzmenin tadını çıkarttıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama: Bezay Otel, Makri Otel, Doğa Otel vb. oteller

2. GÜN: Yamaç Paraşütü – Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu

Yamaç Paraşütü – Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu – Kızıl Ada – Göcek Adası – Yassıcalar Adası – Tersane Koyu – Domuz Adası – Kayaköy – Fethiye

Babadağ Yamaç Paraşütü: Sabah otelimizden bizi bekleyen araçları ile ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıradışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel aktivetelerinden biri olan bu adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.

Gidiyoruz.com ile Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turu 2. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Fethiye Marina’ya doğru hareket ediyoruz. Marina’da bizleri bekleyen teknemize binerek Tam gün sürecek olan 12 Adalar Tekne Turuna başlıyoruz. Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turumuzun bitmesinin ardından otobüsümüze binerek Hisarönü Köyü üzerinden Hayal Köy olarak adlandırılan Kayaköy’e varıyoruz. Kayaköy yamaca doğru kurulmuş, biri diğerinin önünü kapatmayacak şekilde saygıyla dizilmiş yüzlerce evden oluşur. Burası eski bir Rum yerleşimidir. Rumlar Anadolu’da iyi tarımcı olduğu için ekilir dikilir araziye ev yapmazlardı. Evler çevredeki kayalık taşlık alanlara kurlurdu. Kayaköy’de bu anlayışa uygun kurulmuştur. Köyde 1922 yılına kadar 25 bin kişi yaşıyordu. Kayaköy’de vereceğimiz serbest zamanımızın ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama Oteli: Bezay Otel, Makri Otel, Doğa Otel vb. oteller

3. GÜN: Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova – Üçağız Köyü – Kekova Tekne Turu

Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova – Üçağız Köyü – Kekova Tekne Turu – Simena Köyü – Batık Şehir – Kaş – Fethiye

Gidiyoruz.com ile Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turu 3. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından keyifli bir yolculuk ile muhteşem bir manzaraya sahip olan Kalkan’a hareket ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde devam eden yolculuğumuz sonunda Türkiye’nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu muhteşem plajda kısa bir fotoğraf molası vererek Akdeniz’in serin sularına sahip Kaputaş Plajı’nı fotoğraflıyoruz. (Bölgede olabilecek yoğunluk sebebiyle otopark problemi yaşanması durumunda durulmayabilir.) Ardından Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü’ne varıyoruz. Otobüsümüzden inerek KekovaTekne Turumuza başlıyoruz. Kekova Tekne Turumuz sırasında Simena Köyü, Kekova Adası ve deprem sonucu denizin altına batmış olan Batık Şehir’i göreceğiz. Göreceğimiz yerlerin yanısıra Akdeniz’in serin sularında yüzebilmek için Hamidiye Koyu, Tersane Koyu, gibi yerlerde molalarımız olacaktır. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.) Bu keyifli tekne turumuz ardından otobüsümüze dönerek Kaş’a hareket ediyoruz. Bu deniz kasabasında vereceğimiz fotoğraf molası ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Fethiye Gece Turuna çıkabilirler. (Ekstra)

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama: Bezay Otel, Makri Otel, Doğa Otel vb. oteller

4. GÜN: Serbest Aktivite Günü – Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Serbest Aktivite Günü – Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Tam Gün Dalış Turu – Jeep Safari Turu

Gidiyoruz.com ile Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turu 4. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zamanımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 3 farklı turdan birine katılabilirler.

1. Seçenek: Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra): Rehberimizin belirleyeceği saatte bizi bekleyen aracımız ile otelden ayrılarak Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Burada bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyoruz ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içerisinde yürüyüş yapıp muhteşem atmosferin tadını çıkartabilirken, dileyen misafirlerimiz ise eşsiz turkuaz denizin keyfini yüzerek çıkarabilirler. Tekne turumuzun devamında Gemile Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu, gibi muhteşem koylarda yüzme molalarımız olacaktır. Tekne turumuzun bitiminde Belcekız Sahiline geri dönüp otobüsümüze binerek otelimize geri dönüyoruz.

2. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu: Sabah bizleri bekleyen jeepler ile otelden ayrılıyoruz. Tüm gün sürecek eğlenceli aktivitede dileyen misafirlerimizin su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Ardından Eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak sürecek yolculuğumuzda Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yakapark’a ulaşıyoruz. Yakapark’ta vereceğimiz ortalama 1 saatlik mola sonrasında Yakapark’tan ayrılarak Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolu üzerinden Saklıkent’e varıyoruz. Saklıkent gezimize başlamadan önce Jeep Safari Turuna dahil öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. (Saklıkent Kanyon giriş ücreti dahil değildir.) Kanyonda akan buz gibi suların serinliğinde yazın bunaltıcı sıcağını unutacaksınız. Kanyonda dileyen misafirlerimiz bunge jamping veya zipline aktivitelerine katılabilirler. Saklıkent gezimizin ardından Çamur Banyosuna yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için vereceğimiz molanın ardından Xanthos Likyalıların eski gladyatör arenasına ulaşıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından Türkiye’nin en güzel plajı olan ve Dünyaca ünlü Likya Yolu rotası üzerinde olan Patara Plajı’na hareket ediyoruz. Patara plajında dileyen misafirlerimiz güneşleneibilir ve tamamen tamamen Caretta Caretta’ların evi olan plajta yüzebilirsiniz. Burada vereceğimiz serbest zamanın bitimiyle otelimize doğru hareket ediyoruz.

3. Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi: Bizi bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Burada sertfikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘’discovery dalış’’ yapma imkanı bulabilecektir. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanıda bulabileceksiniz. Dalış aktivitemizin bitmesinin ardından teknemizden inerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama: Bezay Otel, Makri Otel, Doğa Otel vb. oteller

5. GÜN: Gökova Tekne Turu – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Akyaka – İstanbul

Gidiyoruz.com ile Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turumuzun son gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından Kargıı mevkiine hareket ediyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinde çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların yapıldığı yöresel ürün pazarında alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışveriş molamızın ardından Aşıklar Yolu üzerinden Gökova yolculuğumuza başlıyoruz. Aşıklar Yolunda kısa bir mola vererek dramatik bir hikaye sonucu dikilmiş olan Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde gerçekleştireceğimiz güzel ve keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Daha sonra evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka Beldesine varıyor ve bizi bekleyen teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan Gökova’da yüzme molaları ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız ardından Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette Ünlü Roma Komutanı Marcus Antonius’un Mısır kraliçesi Kleopatra için Mısırdan Sedir adasına gemiler ile getirttiği kumlarla yapılan Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı menteşe Dağları’nın altında milyonlarca gözden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turuna (Ekstra) çıkıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kafelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun bitmiyle otobüsümüze binerek Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor ve akşam yemeği için Çine’de mola veriyoruz. Serbest akşam yemeği molamızın ardından Gidiyoruz.com ile Likya Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi sabah saatlerine doğru aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Gidiyoruz.com organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşarak Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Kelebekler Vadisi İztuzu Plajı Turumuzu tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Çine’de serbest zaman olarak alınacaktır (Ekstra)
Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.

İstanbul’dan 4 Gece 5 Gün Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 4 Gece otelde konaklama + 4 sabah kahvaltısı + 4 Akşam yemeği + Dalyan Tekne Turu + 12 Adalar Tekne Turu + Gökova Tekne Turu + Kekova Tekne Turu + Tüm Çevre Gezileri + Seyahat Sigortası + Profesyonel Rehberlik Hizmeti + Araç içi ikramlar HEPSİ DAHİL 1.400 TL 

Kurban Bayramı döneminde kişi başı +200 TL eklenir.

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Tek konaklama farkı 400 TL’dir

 Fiyata Dahil Hizmetler
• İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım
• 4 Gece otelde konaklama
• 4 Sabah kahvaltısı
• 4 Akşam yemeği
• Dalyan Tekne Turu
• 12 Adalar Tekne Turu
• Gökova Tekne Turu
• Kekova Tekne Turu
• Araç İçi İkramlar
• Seyahat Sigortası
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayanlar (İsteğe bağlı)
• Kişisel harcamalar
• Öğle yemekleri
• İlk sabah kahvaltısı
• Plaj kullanım ücretleri
• Yamaç Paraşütü : 400-450 TL
• Dalış: 200-250 TL (Gün Boyu Yemekli)
• Jeep Safari: 100-120 TL (Gün Boyu Yemekli)
• Club Etkinliği
• Müze ören giriş yerleri

İstanbul’dan 4 Gece 5 Gün Fethiye Ölüdeniz Dalyan Kaş Kalkan Gökova Turu Tarihleri:

4 Gece Konaklamalı 5 Gün – Her hafta Pazar akşam hareketli!

Yazılı ilk tarihlerin akşamında İstanbul’dan hareket edilmektedir. Son gün bölgeden ayrılıp gece İstanbul’a varılmaktadır.

27 Haziran – 2 Temmuz 2021

04 – 09 Temmuz 2021
11 – 16 Temmuz 2021
18 – 23 Temmuz 2021 (Kurban Bayramı)
25 – 30 Temmuz 2021

01 – 06 Ağustos 2021
08 – 13 Ağustos 2021
15 – 20 Ağustos 2021
22 – 27 Ağustos 2021

29 Ağustos – 03 Eylül 2021 (Zafer Bayramı) 
05 – 10 Eylül 2021
12 – 17 Eylül 2021

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver