İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Özel Bursa Konaklamalı Uludağ Turu

31 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020 / 1 Gece 2 Gün

1. Gün Uludağ Turu ve Bursa’da konaklama ve Yılbaşı Eğlencesi (Ekstra)
2. Gün Cumalıkızık Tophane Ulucami Kozahan ve İstanbul’a dönüş

İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım + Otel Uludağ / Uludağ Otel ulaşımları + 1 Gece Konaklama + İlk gün araç için kahvaltı + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Uludağ Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Araç içi ikramlar dahil kişi başı 349 TL 

» 2 kişilik odalarda kişi başı 349 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 349 TL (Ulaşım Dahil)

Tek konaklama farkı 70 TL

Konaklama Oteli: Bursa Merkez Green Prusa Hotel (Çekirge Mevkii)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Konaklamalı İstanbul Çıkışlı Bursa Uludağ Turu Programı

31 Aralık Salı Hareket Saati ve Yerleri: 

05.30 İncirli (Dilek Pastanesi Önü)
05:50 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)
06:30 Kadıköy Belediyesi Karşısı
06:45 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
07:00 Çayırova Mcdonald’s Önü

noktalarından hareketle Yılbaşı Uludağ turumuza başlıyoruz.

 1. GÜN: ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ – TAM GÜN KAYAK KEYFİ – BURSA

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından araç içerisinde kahvaltı paketi ikramlarımız eşliğinde yaklaşık 3,5 – 4 saatlik Uludağ yolculuğumuza başlıyoruz.

Karlar ile örtülmüş ormanlar arasından yapacağımız yolculuğumuzun sonundan Uludağ Kayak Merkezi’ne varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz anlaşmalı olduğumuz kayak evinden gerekli ekipmanların kiralanmasının ardından (ekstra) gün boyu kayak keyfi yapabilir, telesiyej ile zirveye çıkabilir, çevre gezisi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki kafe ve restoranlarda vakit geçirebilir veya bembeyaz karlarla örtülmüş olan doğanın eşsiz karelerini fotoğraflayabilirler. Akşam 16.30 gibi otopark alanında buluşmamızın ardından saat konaklama yapacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin ekstra ücretli Yılbaşı Gala etkinliğine katılabilir.

Konaklama: Bursa Green Prusa Hotel

2. GÜN: Cumalıkızık Tophane, Ulucami, Kozahan ve İstanbul’a dönüş

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıp öğlen olmadan otelden ayrılıyoruz ve sırasıyla Cumalıkızık Tophane Ulucami Kozahan gezilerimizi yapıyoruz. Ardından akşama doğru Bursa İskenderlerimizle akşam yemeğimiz alıp (Ekstra-opsiyonel) İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek üzere Yılbaşı Uludağ Turumuzu burada bitiriyor ve vedalaşıyoruz.

İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Konaklamalı Uludağ Turu Tarihleri:

31 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020 / 1 Gece 2 Gün:

31 Aralık ilk saatlerinde İstanbul’dan hareket.

İstanbul Çıkışlı Yılbaşı Konaklamalı Uludağ Turu Fiyatları:

İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım + Otel Uludağ / Uludağ Otel ulaşımları + 1 Gece Konaklama + İlk gün araç için kahvaltı + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Uludağ Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Araç içi ikramlar dahil kişi başı 349 TL 

» 2 kişilik odalarda kişi başı 349 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 349 TL (Ulaşım Dahil)

Tek konaklama farkı 70 TL’dir

Ücrete Dahil Olanlar:
• 1 Gece Bursa Grenn Prusa Hotelde Konaklama
• İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım
• Otelde Alınacak 1 Açık Büfe Kahvaltı
• Otelde Alınacak 1 Akşam Yemeği
• İlk gün Araç İçi Kahvaltı Paketi
• Otel – Uludağ / Uludağ – Otel Ulaşımı
• Uludağ Milli Park Girişleri
• Otopark Ücretleri
• Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar:
• Otelde Yemekte Alınan İçecekler
• Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek+Meşrubat)
• Kayak Ekipmanları ve kıyafetleri
• Skipass Ücretleri
• Yılbaşı Eğlencesi
• Kişisel Harcamalar

İndirimli Ekstra Opsiyonel Hizmetler: 

» Kayak + Kayak Ayakkabısı + Baton = 35 TL (Günlük)
» Snowboard + Snowboard Botu = 50 TL (Günlük)
» Kar Pantolonu + Kar Montu = 50 TL (Günlük)
» Öğle Yemeği = 30 TL (Sucuk Ekmek + İçecek)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa – Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver