İstanbul’dan Yılbaşı Özel 1 Gece Konaklamalı Kapadokya Turu

30 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020 / 1 Gece Konaklama 2 Gün

30 Aralık Pazartesi akşam İstanbul’dan hareket olacaktır.

1 Gece 2 Gün: Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + Otelde 1 sabah kahvaltısı +  Otelde 1 akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 429 TL

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Tek konaklama farkı kişi başı 110 TL

Konaklama: Cappadocia House Hotel

Gezilecek – Görülecek Yerler
• ÜRGÜP
• NEVŞEHİR
• AVANOS
• GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ
• IHLARA VADİSİ
• DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ
• PAŞA BAĞLARI
• ASMALI KONAK
• AŞK VADİSİ
• GÜVERCİNLİK VADİSİ
• ONYX TAŞ ATOLYESİ
• ÇÖMLEK ATOLYESİ
• ŞARAP MAHZENLERİ

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Programı:

İstanbul’dan 30 Aralık Pazartesi akşam araç kalkış noktaları:

21.00 – İncirli Dilek Pastahanesi Önü ( Metrobüs Durağı )
21.30 – Mecidiyeköy Meydanı (Mado & Simit Sarayı)
22.00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
22.15 – Kartal Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
22.30 – Çayırova McDonald’s Önü
23:15 – İzmit Halkevi Durağı
00:00 – Sakarya Terminal Sapağı (Alpet Benzinlik Önü)

(Saatler yol ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir.)

belirtilen noktalardan hareketle Yılbaşı Kapadokya Turumuza başlıyoruz

1. GÜN (31 Aralık Salı)  Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yer Altı Şehri, Onyx Atölyeleri, Ekstra Yılbaşı Eğlencesi

Toplam toplam uzunluğu 12 km. olan Melendiz Çayı’nın asırlar içinde aşındırdığı Ihlara Vadisine, tarihi adıyla Peristremma’ya varıyoruz. Bu vadide bulunan kiliseleri ziyaret ettikten ve coğrafi güzellikleri fotoğrafladıktan sonra ilk olarak Hititlerin inşa etmeye başladığı, Roma zulmünden kaçan ilk Hristiyanların sığındığı Derinkuyu Yer Altı Şehrine doğru yol alıyoruz. 7 km. çapı, 60 metreye varan derinliği ile 7 katlı bu muhteşem yapı eminiz ki, uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek. Ardından Avanos’a geliyor ve dış mimarisi ile geleneksel Selçuklu kervansaraylarını andıran Han Restoran’da öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Sonrasında belirlenen saatte hareket hareket edip Onyx Doğal Taş Atölyesi’ne varıyoruz. Ruh ve beden sağlığı için sayısız yararları olan bu taşın yapısı ile ilgili bilgi aldıktan sonra alışveriş için serbest zaman veriliyor. Bir sonraki durağımız Derven Kayaçların ve peri bacalarının hayvan biçiminde erozyona uğrayarak oluşturduğu ilgi çekici yapıları fotoğraflıyoruz. Üzümleriyle meşhur olan ve bağcılığın yaygın olduğu bölgede pek çok aile işletmesi şarap imalathanesi bulunuyor. Bu atölyelerden birini ziyaret edip üzümler ve şarap üretimi hakkında bilgi aldıktan sonra otelimize giriş yapıyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz YILBAŞI EĞLENCESİNE katılıyoruz (ekstra).

2. GÜN (1 Ocak Çarşamba) Güvercinlik Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi, Çömlek Atölyesi

Güzel atlar diyarında yeni günü selamlayıp otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrasında ilk durağımız Üç Güzeller Peri Bacaları. Burada verilen serbest zamanın ardından 2000’li yılların efsane dizilerinden olan Asmalı Konak’ın çekildiği konağı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Göreme Açıkhava Müzesi’ne hareket ediyoruz. İlk olarak St. Basil, St. Barbara, Elmalı, Yılanlı, Yemekhane ve Çarıklı kiliselerini gezdikten sonra Uranos Restoran’da öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Bölgenin ünlü yemeği olan ve ziyaretçilerin doyamadığı testi kebabını yiyoruz. Yemek sonrasında 3000 tecrübenin ürünü ve yöreyle özdeşleşmiş olan çanak yapım sanatının inceliklerini görmek ve yerinde denemek için verilen serbest zamanın veriyoruz. Ardından deneyimli rehberlerimizle beraber ATV’lerle bir saatlik bir tur gerçekleştiriyoruz. Peribacalarının bize eşlik ettiği bu turun ardından otobüslerimize biniyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Ankara üzerinden Bolu’ya varıyoruz. Bolu’da verilen ikinci mola sonrası gece saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek üzere Yılbaşı Kapadokya Turumuzu burada bitiriyor ve vedalaşıyoruz. İstanbul’a varışımız yol durumuna bağlı olmakla beraber Çarşambayı Perşembe bağlayan gece 02:00-03:00 civarlarıdır.

Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Tarihleri:

30 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020

30 Aralık Pazartesi akşam İstanbul’dan hareket olacaktır.

Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Fiyatları:

1 Gece 2 Gün: Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + Otelde 1 sabah kahvaltısı +  Otelde 1 akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 429 TL

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Tek konaklama farkı kişi başı 110 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Gidiş Dönüş Ulaşım
• 1 Gün Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
• 1 Gün Otelde Alınacak Akşam Yemeği
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Acente Refakati
• Otelde 1 Gece Konaklama
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar

• Yılbaşı Eğlencesi
• Kişisel Harcamalar (Opsiyonel)
• Atv Safari Turu: 120 TL (Opsiyonel)
• İlk gün sabah kahvaltısı (25-35 TL Serpme Kahvaltı – (Opsiyonel))
• Öğle Yemekleri (35-45 TL) (Opsiyonel)
• Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müzekart)
• Balon Turu (120-150 Euro (Opsiyonel)
• Balon Seyir Turu : 40 TL (Opsiyonel)

NOT: Müze Girişleri İçin Müze Kart Çıkarmanızı Önemle Tavsiye Ederiz. Müze kart temini kapadokya bölgesinde de çıkarabilirsiniz fakat zaman kaybetmemek için önceden temin etmeniz tavsiye edilir.

– Öğrenci Kimliğiyle Müze Kart 30 TL
– Tam için Müze Kart 70 TL
– İş Bankası Maksimum kredi kartları müze kart özelliği taşımaktadır.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver